Яка користь від малювання піском

Автор | Листопад 8, 2020

Малювання піском

Чим корисне заняття малювання піском для дітей і дорослих: в першу чергу воно розвиває дрібну моторику, мова, мислення, уяву і просторове сприйняття. А чим корисно малювати піском ще, запитаєте ви? – безпосередня користь в його заспокійливому ефекті, що досягається вже після першого заняття. Є навіть спеціальний напрям психотерапії, який за допомогою такого мистецтва дозволяє дітям і дорослим знайти гармонію, заспокоїтися і позбавитися від фобій та страхів. Скільки років пісочному мистецтву? Люди малювали картинки піском стільки ж, скільки вони спілкувалися і розповідали історії. Цей матеріал один з найпоширеніших і універсальних на Землі, а людська рука – найтонший і витончений інструмент на землі. Отже, поєднання цих двох речей одночасно стародавнє і стихійне мистецтво. Таке захоплююче і нове середовище дозволяє поєднувати навички малювання, пристрасть розповідей історій та розваг. 

Для таких корисних вправ як малювання піском вам знадобиться світловий короб або стіл. Посипте світлий стіл піском і в якості першого заняття запропонуйте дитині водити пальцем по піску, «малювати» точки, лінії й форми: ви побачите, як вони будуть раді виявити світло під піском. Ви можете намалювати щось конкретне – квіти, тварин, машини т.д. Або трохи ускладнити це, намагаючись скласти сюжет: нехай ваша дитина розповість вам історію (або зобразить ваш переказ) і намалює її. Якщо ви хочете змінити події, просто черпніть його долонею і почніть нову подію. Подивіться, як це роблять професіонали: на нашому каналі

Ось ще одна ідея для вас і вашої дитини: дайте йому гребінець або щітку (підійде будь-яка щіточка – стара зубна щітка або взуття для взуття) і нехай він спробує скористатися нею під час малювання. Дітям буде цікаво дізнатися, як з ними малювати та робити різні принти. Малювання піском є багато дисциплінарним мистецтвом. Воно охоплює образотворче мистецтво, звук і музику, оповідальність і рух. А також пропонує величезні можливості для співпраці з різними творчими художниками.

 Якщо вас зацікавила така корисна техніка малювання піском, тоді приходьте до нас в онлайн школу, де ви зможете навчитися тонкощам техніки пісочної анімації. Наша художня практика включає малювання на піску, виробництво відео, живі виступи, малювання і мультиплікацію.

1 коментар до “Яка користь від малювання піском

  1. Сповіщення: Арт терапія малювання піском | Онлайн-школа пісочної анімації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *