Як зробити стіл для малювання піском

Автор | Листопад 12, 2020

Стіл для пісочної анімації

Стіл для малювання піском можна зробити своїми руками – це той предмет за яким ви будете творити. Головною умовою, щоб зробити стіл для малювання піском повинно бути якість і зручність використання. Стіл тільки один з інструментів, які потрібні майстру пісочної анімації. Як зробити стіл для малювання піском, і на що звертати увагу при виборі столу для малювання піском?

Такий стіл складається з декількох елементів:

  • Невеликий каркас з бортиками, які створені для того, щоб пісок не розсипався, але зустрічаються моделі й без таких бортиків, що полегшує завдання чищення після малювання піском. Кожен вибирає для себе, той комфортний варіант;
  • по-друге, обов’язковим елементом є скло за допомогою якого можна буде бачити малюнок під час знімання, створювати різноманітні тіньові ефекти;
  •  крім цього повинна бути світловідбивна плівка або аркуш паперу, а також лампа з розсіяним світлом.

Зробити світловий стіл – пісочний столик можна виготовити з березової фанери, акрилу і світлодіодної лампи. Гра з пісочним столиком допомагає поліпшити дрібну моторику пальців, розслабляє і розважає. Він поставляється з різнокольоровою підсвіткою всередині й за допомогою пульта дистанційного керування ви можете змінити колір світла. Ваші діти можуть грати в різні сенсорні ігри на світловому столі. Всі знають про важливість сенсорної гри.

Зробити стіл для малювання піском можна з різними розмірами, але оптимальними можуть бути: 90 см. На 50 см., При цьому висота вироби 12 см. + 2-3 см. На бортики. Для зручності, щоб скло не випало воно повинно бути прикріплене тонкої рейкою зверху.

Стіл і інше приладдя для малювання піском можна купити в спеціалізованих магазинах для творчості, художників у вашому місті або замовити в інтернет-магазині. Якщо ж ви умілий майстер, коли дуже просто за допомогою підручних матеріалів можете зробити стіл з підсвічуванням в домашніх умовах, попередньо зробивши креслення і розмітки.

Звичайно, якщо ви самі вирішили опанувати мистецтво малюнка піском вам потрібно багато терпіння і часу. Але, є й інший швидкий спосіб – це пройти наші курси, де ви зможете докладно дізнатися про матеріали, їх специфіку, а найголовніше професійної техніки нанесення малюнка піском з підсвічуванням. У нас гнучка система навчання, де кожен зможе вибрати відповідний для себе навчальний пакет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *