Як заробити починаючому художнику в Інтернеті

Автор | Березень 28, 2021

В Інтернеті багато пишуть про можливість заробітку починаючому художнику в Інтернеті. Але подивіться на реальність! Це все банальні переказується один одного!

Що ж робити? Запитаєте ви.

Беріть, і не Дякуйте!

5 не банальних способів заробити художнику.

Станьте художником пісочної анімації і вам відкриються такі способи:

1 спосіб

Малювати на заходах
Можливо це може вам здатися трохи банальним, але якщо подивитися на багатьох художників, то ставати зрозуміло, що малювати вони не сильно вміють. Але! При цьому у них є робота, вони подорожують.

2 спосіб

Вам не сильно подобаються поїздки, створюйте картини, листівки. Зробивши портфоліо ви можете створити магазин на амазон або етсі, або взагалі, свій сайт створити і продавати там свої роботи.
Головна фішка-робіть все англійською мовою.

3 спосіб

Робіть футболки. Пісочна анімація це новий напрямок, в порівнянні з класичними техніками, тому своє місце під сонцем ви точно знайдете

4 спосіб

Робіть відео. Цього добра багато на Ютуб, і художники заробляють на переглядах, на рекламі від Ютуба. Це реально крутий спосіб.

5 спосіб

Робіть все що хочете в стилі пісочної анімації в рамках нашої студії! Ми Вам знайдемо будь-який проект, тільки скажіть чим би ви хотіли займатися.

Ну а тепер відео від школи пісочної анімації, де вони для своїх учнів шукають проекти, щоб ви могли ще на стадії навчання знайти свою роботу або проект мрії. Адже повірте, виходячи за поріг будь-якої школи ви самі по собі! І вам продавати ставати складно і нестерпно! А тут. Починайте брати реальні проекти вже на стадії навчання.

Ну і звичайно, записуйтеся в школу: https://sandcourse.top/

Повернемося до заробітку для художника-початківця в Інтернеті. Ви розумієте що, щоб заробляти творчістю, потрібно багато працювати е, принаймні на початковому етапі?
Якщо так, то заробляти як Художник ви почнете приблизно через 6-8 місяців. І це не важливо в якому напрямку ви підете і чим будете займатися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *