Малювання піском на склі

Автор | Листопад 4, 2020

Мистецтво малювання піском

Як називається мистецтво, яке в кінці XX століття як вибух прогриміло? – малювання піском на склі. Малювання за допомогою піску новий вид художньої техніки, який ще називають пісочною анімацією. Під ніжні звуки музичного супроводу художник пісочної анімації створює картини (можна сказати швидкоплинні кадри), які пов’язані єдиним сюжетом, єдиною ідеєю. Нерідко в таке шоу включається ще й слово, що підкреслює всі переживання й емоційний настрій всього шоу. Малювання піском на склі – іншими словами пісочне шоу – це не просто потік сипучого піску, який складають в одну картинку під музику. Художнику важливо продумати концепцію кожного малюнку, загальної картини, а також подбати про переходи, зміни анімацій. Історія повинна бути динамічною як в кінофільмах, повинна чіпляти та інтригувати.

Пісочна анімація (малюнки піском на склі) формується завдяки потужному і виразному словнику фізичних взаємодій між руками художника і маленькими піщинками. На відміну від начерків або картин, які створюються окремими штрихами пера або кисті, пісочна анімація використовує тонку структуру всієї руки художника (часто обох рук). Ці жести рук легко вивчити, швидко виконувати й економно коригувати, що робить цей носій придатним для дослідження і мозкового штурму, а також для розповідання історій в живому виконанні. Одним з важливих компонентів пісочного малюнку на склі є насипання матеріалу. Більшість піщаних аніматорів починають нові сцени у своїх анімаціях, швидко насипаючи пісок на полотно, щоб встановити текстуру фону. Ми розглянули можливість використання методів комп’ютерного зору, щоб відрізнити заливку від жестів маніпуляції, але швидко визначили, що комп’ютерний зір не підходить для цього завдання, з огляду на різноманітність жестів і умов освітлення. Побудова тривимірної деформованої сітчастої моделі руки користувача дозволило б досягти найвищої точності, але побудувати цю модель надійно складно. 

Малюнки піском на склі все більше привертають публіку і художників із-за свого новаторського і виразного графічного стилю. Однак робітники простору пісочної анімації складно налаштувати та підтримувати, що заважає багатьом новачкам почати роботу. Якщо ж ви з тих, хто хоче, але не знає, як і що почати, тоді приходьте до нас в онлайн школу, де ви дізнаєтеся всі тонкощі мистецтва малюнка піском на склі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *