Як навчитися малювати вдома

Автор | Листопад 18, 2020

Малюємо вдома

Для того, щоб навчиться малювати вдома, потрібен талант чи навичка? Чи може хто-небудь навчитися створювати малюнки вдома самостійно, намалювати прекрасні шедеври? Може деякі люди просто безнадійно заблукали й ніколи не зможуть малювати або малювати так само як дивовижні художники, якими вони захоплюються? Ви скоро дізнаєтеся!

 Якщо ви нарешті вирішили вчитися малювати самостійно вдома … перше питання: з чого саме ви почнете? Ми пропонуємо вам просто почати. Наприклад, покладіть перед собою чистий аркуш паперу. Чисте полотно може досить лякати, але дає можливість створити щось прекрасне! Намалюйте олівцем і отримуйте задоволення. Зрештою, саме про це і повинен бути малюнок. Вимкніть перфекціонізм і просто намалюйте що-небудь. Щоб навчитися малювати що-небудь, вам потрібно детально вивчити кожну річ, яку будете малювати. Вам потрібно вивчити: 

  1. Анатомія 
  2. Пропорції
  3. Перспектива 
  4. Колір 

Малюнки / Картини – це набір фігур різних значень / квітів з жорсткими або м’якими краями. Також важливо навчитися ефективно практикуватися. Ви не можете просто створювати готові твори мистецтва, вам також потрібно іноді займатися певною практикою. Крім того, малювання і живопис – це візуальні речі, тому ютуб відмінний ресурс для вивчення малювання, особливо коли ви вдома. Подивіться різні канали, там багато відмінних посібників для початківців. Якщо ви хочете швидше опанувати нове мистецтво, тоді спробуйте перевертати зображення по горизонталі. Ви будете вражені результатами., Адже зможете вдома розглянути всі свої недоліки. 

Я думаю, що як художник-початківець ви напевно вже маєте досить гарне уявлення про те, що хочете малювати. Може бути, ви хочете намалювати милих тварин. Може ви хочете малювати портрети, а можливо навпаки супергероїв або ж блискучі машини. 

Що б це не було, переконайтеся, що ви зосередили свою енергію в правильне русло. Чи не малюйте обличчя в один день, а завтра спробуйте намалювати машини. Це буде перешкоджатиме вашому прогресу, тому що вам знадобиться більше часу, щоб ознайомитися з характеристиками того певного об’єкта, який ви хочете намалювати. Успіху і приємного проведення часу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *