Як навчитися малювати портрети

Автор | Листопад 18, 2020

Малюємо портрети

Як навчиться малювати реалістичні людські портрети, які є фаворитом художників. Навчитися малювати портрет – нелегкий подвиг! Ми ділимося кращими покажчиками для малювання портретів, які вам знадобляться, щоб ваші малюнки людей дійсно виділялися. Художник своїми руками й своїми навичками малює унікальні малюнки або зображення людської форми. Вони намагаються зробити це наскільки можливо. Практично кожен хотів би мати гарні художніми здібностями. Насправді мало хто це роблять, але за допомогою цієї статті й невеликої практики кожен може стати найкращим художником. Давайте почнемо!

Придбайте свій інструмент для малювання портрету. Ми рекомендуємо використовувати олівець B – або будь-який легкий олівець, який у вас є – для ваших малюнків людей. Ми рекомендуємо мати під рукою олівець B, олівець 3B, олівець 4B, олівець 5B та олівець 6B. Обличчя та тіла випробовуваних можна розбити на кола, трикутники та квадрати.

Потрібна певна практика, щоб навчитися малювати обличчя? Роздрукуйте зображення людини, якій ви хочете зробити портретний ескіз. Почніть з розбиття обличчя та тіла на основні форми, які ви бачите. Намалюйте ці фігури на самому зображенні.

Незалежно від того, чи зображення прямолінійне, силуетне, чи має три чверті огляду, розбийте його. Чоло, наприклад, овальне. Щоки – це кола, тоді як волосся – це купа кіл. Ніс – це, можливо, трикутник. Не соромтеся повторювати цей процес із такою кількістю фотографій, скільки вам потрібно, щоб отримати цю навичку!

Велика частина того, як намалювати обличчя, зводиться до правильного вибору перспективи. Де кінець цієї ніздрі стосовно куточка рота? Де вуха щодо очей? Намалюйте вертикальні або діагональні лінії, щоб відзначити вирівнювання та складання елементів. Середні тони складають більшу частину обличчя, про що багато художників забувають, роблячи малюнки людей. Світлішим олівцем середнього тону додайте короткі вигнуті складки губ. Це найважливіша частина навчання, як намалювати реалістичний рот. Будьте уважні: як ви малюєте ці лінії, буде вказано об’єм, вік та пружність губ. Одна порада для портретного малювання: не затінюйте занадто сильно місток або боки перенісся, тому що будь-яку кількість тіні, яку ви там додасте, доведеться продовжувати на щоках обличчя. Пам’ятайте: якщо ви лише придумуєте, як намалювати реалістичний ніс, менше – це більше.

Додаючи виділення або відбиття до портретного ескізу, як до очного яблука, пам’ятайте, що ви не малюєте у виділенні: ви видаляєте тінь, щоб натякати на наявність світла. Однією з тактик було б взяти невеликий ластик і стерти місця там, де ви вже намалювали, що створить ефект відбивання.

Навіть із завоюванням цифрових технологій у всіх сферах життя найкраще користуватися традиційними способами. Наприклад, портрет. Художники дотримуються старовинного стилю і малюють реалістичні портрети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *