Як навчитися малювати обличчя

Автор | Жовтень 5, 2020

Навчаючись малювати обличчя людини, потрібна практика, практика, практика. Гарна новина полягає в тому, що ви бачите, усі частини які містять однакові ключові особливості – очі, ніс, рот, вуха – і як тільки ви навчитеся малювати реалістичні, ви будете на шляху до створення ваших портретів.

Почніть з малювання овальної форми. Потім щелепа та вертикальну лінію посередині. Проведіть горизонтальну лінію через центр вертикальної лінії, а потім намалюйте дві додаткові на рівній відстані, одну над центральною лінією, а іншу під нею. Ці три рівні частини вказують, куди йтимуть ніс, брови та волосся.

При малюванні лиця горизонтальні лінії це умовні маркери ваших деталей. Почніть з лінії вгорі і намалюйте лінію росту волосся. Проведіть коротку лінію вниз по обличчю, приблизно на чверті відстані між нижньою лінією і підборіддям. Тут ви намалюєте рот. Між двома лініями в центрі розташуйте вуха. Щоб зобразити верхню частину вуха, використовуйте середню лінію там, де буде найвища точка вуха. Після чого проведіть контури шиї.

Над другою лінією намалюйте брови. Зображення носу має також певні деталі: розташуйте ніздрі на рівні нижньої частини мочки вуха. Потім намалюйте губи, використовуючи коротку лінію як простір між верхньою і нижньою губою.

Чіткі та реальні очі – наступний етап: намалюйте три лінії через центральну лінію для найвищої й найнижчої точки очі, а також для розташування внутрішніх кутів очей. Помістіть кінець очі по діагоналі від краю брови. Далі додаємо повіку і зіницю. Зіниця зазвичай знаходиться в центрі очі, але в залежності від кута особи він може розташовуватися трохи вправо або вліво.

Для деталізації та обсягу додайте вигнуті лінії всередині вух і позначивши верхні та нижні повіки, зіниці, очні яблука. Намалюйте жолобок, невелику борозенку між нижньою частиною носа і верхньою частиною рота, зробивши перпендикулярні вертикальні лінії шириною перегородки (перегородки, що розділяє ніздрі).

Драматичний ефект досягається за допомогою використання світлотіні, щоб додати високого контрасту між самими темними та найсвітлішими областями. Такі тіні можна додати над бровами, верхньою губою і навіть волоссям, залишаючи одне пасмо світліше, щоб відобразити на ній світло. Додайте трохи більш світлих штрихів і розтушуйте шкіру. Це додасть волоссю об’єм, і вони стануть менш плоскими.

Ви це зробили! І навчитися малювати обличчя виявилося не так складно, як ви думали. Володіючи великою кількістю практики та відповідними матеріалами, ви скоро розправи свої творчі крила і будете малювати обличчя всіх людей у ​​своєму житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *