Як навчитися малювати людей

Автор | Жовтень 10, 2020

Один з найбільш постійних запитів, які ми отримуємо – це малювання людей. Так багато складних частин, і так багато способів зробити це  так весело робити! Звичайно, малювання людей може трохи засмучувати. Схожість – це майже філософське питання: важливо, щоб малюнок виглядав точно так само, як реальна модель? Малюнок про копіювання або натхненні? Нехай це надихне вас – насправді, це може бути ваша тема ескізу на тиждень. 

  1. Робіть начерки в кафе, в кіно, чекаючи початку шоу (навіть в темряві!), Чекаючи черги в банку або поштовому відділенні, під час перегляду телевізора з улюбленими, в музеї – де завгодно і коли завгодно кругом люди, малюємо їх. Більше нікого немає? Практикуйтеся в малюванні власними руками і ногами.
  2. Думайте про тіло як про стовбур, а руки і ноги – як про його гілля. Якщо це допоможе, спробуйте намалювати кілька дерев разом з людьми. 
  3. Якщо занадто складно намалювати людей під час руху, абстрагується. Просто намалюйте прямокутник для тулуба, більш довгий прямокутник для ніг і так далі. 
  4. Малюйте форми, а не риси обличчя. Ігноруйте ярлики, імена, символи. Просто намалюйте те, що бачите. Шукайте негативне простір, яке допоможе перетворити «ніс» в «трикутник».
  5.  Працюйте над Селфі кожен день, якщо хочете перетворити це в виклик! Малювання себе означає, що у вас завжди буде під рукою симпатична модель. 
  6. Ви можете створити безліч «пропозицій», зосереджуючись на тінях і малюючи їх швидкими мазками. Тіні дозволяють нашим очам і мозку заповнювати решту форму. 
  7. Швидко складіть мову тіла, а потім зосередьтеся на деталях, які вас цікавлять. 
  8. Люди рухаються занадто швидко, щоб ви могли вловити навіть їх основна мова тіла? Намалюйте статуї – вони залишаться нерухомими для вас. 
  9. Не турбуйтеся про результати, які вам не подобаються; просто переходите до наступного ескізу. Робіть багато-багато з них. Ви можете отримати цілий альбом для малювання на недорогий папері тільки для того, щоб зробити начерки мови тіла і вивчення особи. 
  10. Спробуйте різні стилі. Складайте персонажів. Не турбуйтеся про 100-відсоткову точності деталей. «Помилки» додають індивідуальності і індивідуальності. Не забувайте грати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *