

Зараз зможете дізнатися простий спосіб намалювати будинок у перспективі.
Точкова перспектива – це коли у вас є дві точки сходу на одному малюнку. Полягає в тому, щоб намалювати лінію горизонту посередині сторінки й тепер ми можемо помістити смугу на кожному кінці цієї лінії горизонту. Все віддаляються паралельні лінії будуть виглядати так, як ніби вони зустрічаються в одній з точок сходу. Потім намалюйте вертикальну лінію, що перетинає лінію горизонту, ця вертикальна лінія є найближчим рогом будинку. Тепер до ліній зліва від точки сходу і ще два рядки праворуч від точки сходу верх і підстава вертикальної лінії, потім намалюйте нову вертикальну лінію зліва і ще одну нову вертикальну лінію на право.

Тепер у нас є зовнішні стіни будинку в подвійній перспективі по лінії. Три зліва і справа точки сходу трохи нижче верху стіни будинку, який у нас вже є, це орієнтир, який показує, де зверху двері й вікон можна потім намалювати дві вертикальні лінії для дверей на зліва і ще дві вертикальні лінії для вікна поруч із дверима. Щоб знайти підставу це вікно, яке видаляється від нас, проведіть ще одну лінію зліва, що зникає вкажіть направний, тепер ми можемо намалювати декілька вікон на правій бічній стіні – використовуючи базову лінію до правої точки сходу для вершини й підстави. Всіх вікон вертикальні лінії кожного вікна повинні залишатися вертикальними й паралельно всім іншим вертикальних ліній на кресленні.

Наступний крок вертикальна напрямна лінія над центром лівого боку будинку від цієї лінії зверху лінії накресліть дві великі лінії до верхніх кутів будинку зліва, щоб створити трикутник для даху. Тепер від верхньої точки трикутника, щоб вирівняти по правій точці сходу, для верхньої лінії даху ми можемо використовувати кут передньої частини даху. Праворуч і знову скопіюйте цей кут для задньої частини даху кута. Прямо зараз у нас є дуже простий будинок, в якому будемо використовувати двоточкову перспективу, щоб будинок виглядав тривимірним на двомірному аркуші паперу.