Як навчитися малювати без таланту

Автор | Березень 27, 2021

Незалежно від того, який ваш поточний уявний рівень в живописі, бігу, письмі, танцях або майже у всьому, саме ваша особиста терпимість, відданість і готовність визначають ваш майбутній рівень в чому б то не було.

Ось що вам потрібно знати про вміння

Саме це я і зробив, коли вирішив вчитися живопису.

Почніть легко: я почав з вивчення Youtube і намалював саме те, що намалювали ці художники.

Пошук на Youtube “розум акварелі” у нього є кілька дійсно приголомшливих уроків, якщо ви хочете навчитися живопису.

Використовуйте безкоштовні ресурси: анатомію, перспективу, цінності-майже все, що ви можете дізнатися безкоштовно з Youtube.

Практика: єдине, що допомогло мені так швидко піднятися, — це практика. Запитайте себе, скільки зусиль вам потрібно, щоб ходити, або водити машину, або друкувати на ноутбуці, це практика, яка привела вас сюди, і це практика, яка приведе вас туди. Робіть це знову і знову.

Знайдіть наставника: це спрацювало для мене. Знайти експерта в наші дні так просто, завдяки економії на з’єднаннях. Стів з “розуму акварелі” – один з таких наставників. Я стежив за його каналом і, використовуючи його методи, багато чому навчився і вдосконалив. Дивіться на когось знизу вгору і вбирайте його, щоб вчитися і рухатися вперед. Вчіться на їх подорожах, досвіді та експериментах, щоб підживлювати свою пристрасть.

Знайдіть час для моментів натхнення: кожен день я переглядаю тонни творів мистецтва, щоб побачити, що кидається мені в очі, як люди ілюструють, як художники вибирають кольори, цінності, як вони висловлюють себе.

Експериментуйте, щоб дізнатися свої тригери: чи будете ви малювати, коли надихнетеся? Або, як і я, ви боїтеся втратити слід через лінь? Щоб подолати свої недоліки, я взяв собі за мету малювати кожен день грудня. Я називаю це грудневим викликом, тому що малювати кожен божий день з повною зайнятістю та іншими зобов’язаннями для мене, звичайно, як виклик. Але, привіт, коли я пишу це, я успішно малював протягом 20 днів. Ура мені. Спробуйте те, що Вам підходить.

Грунтуючись на своєму власному досвіді, я б сказав, що успіх у чому-небудь-це 10% таланту і 90% важкої роботи.

У нас може бути або не бути таланту, щоб щось зробити, але ми, безумовно, можемо досягти 90% завдяки навику, який величезний. Єдина заковика тут полягає в тому, що для досягнення цих 90% вам дійсно потрібно мати гаряче бажання досягти цього, незважаючи на те, що ви бачите будь-які або багато невдачі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *