Як навчитися малювати аніме

Автор | Жовтень 4, 2020

Аніме – японська анімація, яка відрізняється своїм особливим графічним зображенням героїв, тому сьогодні поговоримо про те, як можна навчитися малювати такого персонажа. Останнім часом дуже популярна на ринку мультиплікацій і все більше і більше привертає до себе увагу з боку художників як професіоналів, так і новачків. 

Особливості малюнку аніме. 

На перший погляд, малюнок аніме виглядає дуже просто і привабливо. Аніме – це дуже специфічний художній стиль, який привертає увагу до своїх героїв (особливо до очей), щоб ефективно показати емоції. Отже, найвища деталь (найчастіше) – це особа. Решта промальована дуже спрощено. Але спрощення не означає, що малювати легко!

 Персонажі аніме не мають дуже строгих пропорцій – у кожного творця свій стиль, і неможливо створити один правильний лист пропорцій. Взагалі, перед початком роботи таких зображень подивіться і дізнайтеся більше про анатомію та принципах зображення різних частин тіла. Але перед цим потрібно добре попрактикуватися з грою світлотіні, перспективи та обсягу. Знаєш, класні математичні штуки, такі як куби, сфери та циліндри – круто, правда? Якщо відкинути сарказм, у того, щоб почати тут, є багато-багато переваг. По-перше, це змусить вас думати і малювати в 3D. Тому що, не дивлячись на те, що полотно має двомірну реальність, то, те що ви малюєте, залишається тривимірним. Таким чином, якщо ваш розум не розуміється в цих термінах, тоді ваші малюнки це відіб’ють. Вони будуть дво- та три-площинними. По-друге, він також навчить вас обсягу і простору. Примітиви можуть надати вам простий і легкий спосіб реалістичного і точного компонування всієї вашої сцени. Якщо ви можете намалювати з обмежувальними рамки для кожного з ваших об’єктів до того, як почнете малювати будь-які деталі, я можу майже гарантувати, що ваші кінцеві результати будуть виглядати краще. Чому? Тому що такий поділ простору дозволить вам зосередитися на деталях невеликого аспекту зображення, а не на цілому. По-третє, просто примітивів малювати простіше, ніж людей. І вже одне це робить його найкращою відправною точкою. І якщо у вас виникнуть проблеми з малюванням простих фігур, то вам дійсно доведеться нелегко з людським тілом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *