Як навчитися малювати аніме з нуля

Автор | Листопад 29, 2020

Фантастична техніка малюнку –  аніме персонажі з нуля. Наша інструкція у створенні таких малюнків далеко не повна, але вже на початкових етапах вимагає завзятості. Допоможе вам малювати в стилі аніме з нуля, навіть якщо у вас немає досвіду малювання! Можливо, велика популярність таких малюнків полягає в моментально пізнаваному і неповторному стилі. 

Аніме – “веселі картинки”. Аніме – це японські анімаційні фільми. Початківцю художнику, який не має великого досвіду малювання з натури та не дуже добре розбирається в анатомії, персонажі аніме даються легше. Обличчя в них ніжніше, емоції можна виразити через очі або пластику тіла. На таких персонажах художнику з нуля нестрашно зробити помилку, адже в цьому зображені все буде правильно. 

Особливості голови: підкреслена округлістю форми, характеризується відсутністю незграбних деталей; ще одна важлива особливість – широка розстава очей на обличчі; ніс малюють тонким і маленьким; рот – стислий, але може сильно збільшуватися в розмірах для вираження різноманітних емоцій; ілюстрації аніме вимагають від художника вміння малювати повороти голови під різними кутами.

Нахили: При нахилах голови героя вперед ви плануєте допоміжну лінію для очей, загинаючи її кінці вгору; якщо підіймати голову вгору, то кінці лінії загинаються вниз. 

Очі: одна з найважчих завдань – гіпнотизуючи очі; великий контур очей, очне яблуко, але його верхня частина прикрита венами, які надають мигдальну форму; не забувайте про відблиски – їх має бути достатня кількість. 

Типи персонажів: форма очей залежить від типу персонажів, зображуючи зловісних персонажів малюйте вузькі очі, а брови – з різким зламом; чим молодший персонаж, тим його очі ширше і кругліші; при зображенні дівчат особлива увага приділяється віям, вони вимальовуються окремо, а не збираються у суцільну масу.

Зачіски аніме: у персонажів завжди великий лоб, тому багато місця для волосся які майже завжди пишні, енергійно збитими шевелюрами. Звичайно звернути увагу на всі аспекти такого типу малюнків неможливо тільки в одному уроці, тому більше вивчайте самі, дізнавайтеся і пробуйте експериментувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *