Як навчитися гарно малювати

Автор | Листопад 2, 2020

На питання – як навчитися гарно малювати? Відповідаємо з упевненістю – більше практики й тільки практики. Навіщо вміти красиво малювати? Коротко кажучи, в малюнку таїться унікальна сила. І навчання такій майстерності це перша сходинка яка дозволить висловлювати глибокі, вічні думки, почуття, переконання та істини за допомогою мистецтва. Як говорить Фред Росс: “Бетховен починав з гам. Шекспір ​​вивчив алфавіт. І вам теж краще почати з основ. ” Стосовно основ малюнку ми вже говорили у попередніх публікаціях, але нагадаємо, що це елементи композиції, пропорцій, ліній, тони, форми та об’єму. Всі ці знання в сукупності дають можливість надалі втілювати більшість ідей вашого красивого малюнку.

Навчаємо гарно малювати

 Процес створення будь-якого малюнку завжди починається зі створення ескізу або певного плану, які матимуть схематичний характер які є основою майбутнього малюнку. Аби ескіз вийшов вдалим важливо наносити легкі, ледь помітні штрихи та лінії, створити  загальну форму натури. Ще одним важливим пунктом на шляху до красивого зображення є матеріали та приладдя, серед яких назвемо: вугілля, графітний (простий) олівець, кольорові олівці, крейда, пастельної крейди, фломастери, туш і т.д. Для створення швидких малюнків або начерків красивих малюнків потрібно мати в арсеналі хороший просто олівець (вони існують різних видів, кожен вибирає зручний для себе варіант). 

Якщо підготовчі етапи ви в змозі зробити самі, то в наступних – навчальних моментах – вам потрібно знайти хорошу опору. Такою опорою у навчанні малювання можуть стати різноманітні курси, книги, художні школи, майстер-класи. Ви повинні вибрати найбільш оптимальний варіант. Як правило, навчання правильної техніки малювання і красивого малюнку вимагає системного і поетапного планування всього матеріалу. І саме покроковість  та постійність приведе вас до очікуваних результатів – вміння гарно малювати. 

Якщо ж у вас немає можливості піти на такі курси, але є велике бажання навчиться красиво малювати, тоді потрібно запастися терпінням та підручниками, які можливо знайти у вільному доступі в інтернеті. Більш того реєструйтеся на сайтах присвячених мистецтву вивчайте, розглядайте багато яскравих прикладів, які допоможуть вам на шляху опановування техніки малювання. 

Мистецтво красивого малюнку – це гармонійний взаємозв’язок трьох компонентів: руки, очей і мозку. Потрібно тренувати кожну з них. Багатьом учням для того, щоб почати малювати значно краще, досить відмовитися від поганих звичок і замінити їх новими, корисними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *