Як намалювати захід сонця і хмари гуашшю для початківців

Автор | Грудень 3, 2020

Сьогодні, граємо з гуашшю при малюванні красивих заходів сонця. Для створення картин заходу будемо використовувати гуаш в кольорі блакитний пурпурний і основний жовтий, а також білий і чорний, але, звичайно, ви можете використовувати будь-який інший. Спершу намалюємо трохи бірюзове і персикове небо, потрібно змішати трохи жовтого і синьою гуашшю. Потім трохи білої гуаші, щоб пом’якшити колір зараз пам’ятайте, що світлі відтінки сохнуть темніші, а темні сторони сохнуть і світлішають. Коли доходить до гуаші, якщо ви хочете зробити небо по-справжньому яскравим, я б змішав відтінок, який трохи світліше, ніж ви хочете, щоб ваш результат був іншим.

Малюємо захід сонця і хмари гуашшю

Майте на увазі, скільки води й фарби ви використовуєте, тому тут я намагаюся нанести тонкий шар синьої фарби на верхню частину паперу, а потім зробити те ж саме з відтінком персикового кольору, змішавши трохи червоно-жовту і білу гуаш – причина, по якій ви не хочете використовувати занадто багато в тому, що якщо ви завдасте занадто товстий шар, фарба може потріскатися пізніше. Щоб додати
хмари до неба, додайте трохи більше червоного до суміші, щоб зробити темнішим і потім нанесіть фарбу горизонтальними лініями, залишивши трохи місця між і для більш яскравих областей додайте трохи жовтого зверху.
Якщо ви новачок в середовищі, не бійтеся пограйте з цим, якщо чесно, навіть з другої картиною, над якою я працював в кінці я подумав, що мені потрібно почати все спочатку.
Друга картина робить цей красивий помаранчевий рожевий колір і застосовує його до середньої частини паперу, щоб додати більше темні відтінки навколо і поверх першого шару змішую різні кольори від сірувато-синього до просто чорного, а потім спробуйте створити хмари, що рухаються по діагоналі. На цей раз, щоб створити іншу перспективу, я застосував товсті й тонкі лінії або випадково, залишаючи деякий простір між ними.

Малюємо захід сонця і хмари гуашшю

Замість того, щоб залишити цей мутно-сірий колір і відмовитися, я спробував додати кольору на верх, який буде мати гарний вигляд зверху, наприклад, блакитний жовтий і для першого фарбування без ковпачка досить проста і просто змішала жовтий і рожевий колір в нижню частину і намальовані темні силуети дерев внизу.
Заходи або навіть світанки в Інтернеті й спробуйте відтворити кілька схожих кольорів відтінків для вашої картини, а потім просто відтворити настрій, не обов’язково намагаючись скопіювати всю фотографію. А потім ви можете пограти з мазками пензля, додавши товсті й тонкі лінії по горизонталі по вертикалі й додайте різні кольори один на одного, щоб створити цікавий і неповторний візерунок, і в процесі ви можете помітити.

Малюємо захід сонця і хмари гуашшю


Щоб можна було розтушувати фарбу і переконатися, що шари не тріснуть. Ви можете почати з тонкого шару. Зосередитися на змішуванні різних кольорів і, можливо, навіть створити діаграму і спостерігати як виглядають кольори, коли вони висохли, тому що вони можуть виглядати по-іншому, ви подивіться, як вони виглядали, коли були мокрими, а потім сухими.
Добре, що гуаш можете повторно активувати водою і без болю. Коли ви наносите новий шар або можете видалити стільки фарби, скільки зможете, і почати заново з новим шаром.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *