Як намалювати очі

Автор | Грудень 5, 2020
Як намалювати очі

Пропонуємо вашій увазі підручник по швидкому вивченню мистецтва малювати людей. У цьому уроці нам покажуть унікальний метод малювання гіперреалістичність очі. Спочатку намалюйте дуже світлий коло, мені подобається проводити руку над папером і робити кругові рухи, як тільки я буду впевнений в цьому русі, я опущу руку і намалюю краще коло, який я можу. Якщо ваша перша спроба намалювати коло виглядає як овал, навіть не намагайтеся його стерти, просто намалюйте додаткові лінії навколо.
Переходячи до наступного кроку, наступним кроком буде визначення нахилу або кута зору: він може бути нахилений в тому чи іншому напрямку в різному ступені в залежності від вашого смаку використовуйте прямий край, щоб провести цю лінію через коло. Це не повинно проходити прямо через центр, але намагайтеся тримати його досить близько. Наступне, що нам потрібно зробити, це сформувати форму очі, починаючи спочатку з внутрішнього куточка, для цього очі я намалюю великий кут зліва направо поза колом ви можете намалювати будь-яку унікальну форму, яку хочете трикутник, глибока чаша, обвислий, і т. Д
Переходячи до верхнього століття, воно буде повністю згинатися по колу і закінчите на цьому перехресті, тут просто проведіть рисою вгору. Для нижньої кришки нам потрібно намалювати більш пологу криву, просто продовжите її природно погладити під прямим кутом трохи вниз, а потім знову вгору, щоб закрити петлю. Завершує форму очей, верхня складка століття ця складка утворюється, коли ми відкриваємо очі, просто використовуйте форму верхнього повіка у якості орієнтира, починаючи з краю кола.

Для очного яблука намалюйте дуже слабку пологу криву, щоб розділити дві зони. Райдужка яблука очі повинна займати приблизно дві чверті ока по горизонталі для цього вимір я не включаючи внутрішній куточок ока. Якщо ви хочете отримати райдужку ідеальної форми, намалюйте повне коло, а потім зітріть частини, які випадають за межі очного яблука.
Наступний крок – намалюємо відбиття від прямокутного джерела світла, такого як світловий короб або прямокутне вікно ви можете вибрати будь-яку форму, яку хочете для цього кроку коло, овал або два прямокутники з кожного боку, ви можете дійсно проявити творчий підхід, через те, що очне яблуко – кругла поверхня, не забудьте спотворити форму відбиття, щоб воно охопило кривина очного яблука. Це допоможе створити ілюзію округлості, щоб зробити свою форму більш унікально.

Коли малюєте вії не забувайте про природності, дійсно ростуть в випадкових напрямках, тому їх добре кидати в небагатьох, які відхиляються від більшості, тому замість того, щоб малювати все ресніцискучний передбачуваний візерунок створює деяку випадковість.
Змусити малюнок вискочити із сторінки можна за допомогою затемнення або освітлення очей, цей крок дуже цікавий.

Різниця між темним і світлим, просто проникає і робить темні ділянки темніше, ніж вони були раніше це додасть малюнку велику глибину, якщо для цього ви використовуєте олівець HB.

Дивіться більше уроків:

Як малювати реалістичні очі
Як малювати обличчя

2 коментарі до “Як намалювати очі

  1. Сповіщення: Як намалювати губи початківцям | Онлайн-школа пісочної анімації

  2. Сповіщення: Як малювати обличчя | Онлайн-школа пісочної анімації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *