Як намалювати губи початківцям

Автор | Грудень 5, 2020
Як намалювати губи початківцям

Пропонуємо вашій увазі підручник по швидкому вивченню мистецтва малювати людей. У цьому уроці нам покажуть методи малювання різних губ. просто використовуючи
один трикутник можна намалювати кілька губ. Підставою стане трикутник. Підстава буде найкоротшим, а дві інші сторони однакової довжини. У верхній частині намалюйте неглибоку U-подібну форму, це цибуля Купідона на півдорозі вниз, намалюйте довгу горизонтальну лінію. Після переходите до куточків рота, зробивши дві маленькі галочки. Переконайтеся, що відстань від рота однакове, ви можете використовувати лінійку, олівець або палець. Тепер ми збираємося намалювати верх губи, з’єднавши цибулю Амура з кожним кліщем. Намалюйте нижню губу біля основи трикутника, єднають не буду до куточків рота, тому що я думаю, що краще розтушувати. Якщо ви хочете намалювати цілком, зробіть ваші лінії дуже світлими. В кінці намалюйте отвір рота по горизонтальній лінії, почніть посередині й надаючи йому хвилеподібну форму, це досить великі губи.

Як намалювати губи початківцям


Намалюймо інший набір, який набагато тонше, ось трикутник того ж розміру, тепер помістіть цибулю Купідона дуже низько. На цей раз ви можете внести невеликі зміни в кожен крок, щоб отримати дійсно унікальні форми, ці губи злегка опущені галочки також спрямовані вниз.
Нумо намалюймо відкритий рот такий самий трикутник ось поклади лук Купідона, правда на цей раз ми хочемо збільшити висоту, я малюю лінію на півдорозі вниз знову він дуже схожий по довжині на перший приклад. Потім просто під’єднайте окуляри ось як це буде виглядати, щоб намалювати прямі лінії, і це не дуже реалістично, тому постарайтеся зробити так, щоб у нього була якась крива, намалюйте верхню губу набагато вище горизонтальної лінії, щоб рот виглядав відкритим. Тут ми намалюємо нижню губу, використовуючи простішу менш детальну лінію.
Щоб намалювати посмішку, намалювати висхідну криву, але зрушена більше в одну сторону, тому одна сторона рота довше, ніж інша. Не забудьте також зрушити нижню губу вправо, коли малюєте широку посмішку або посмішка згладить ваші вигини. Щоб вони були більш дрібними, тому що шкіра тягне і розтягує лицьові м’язи. Я намалюю ще одну посмішку, але на цей раз рот буде відкритий, просто намалюйте верхню губу над лінією, де буде намальована нижня губа.
Дотепер ми розділяли простір навпіл, в результаті чого верхня і нижня губа того ж розміру, давайте трохи підштовхнемо цю лінію, щоб зробити нижню губу більше в порівнянні з верхньою. Якщо ви хочете намалювати велику верхню губу переверніть це, щоб лінія була нижче.

Дивіться більше уроків:

Як малювати реалістичні очі
Як малювати обличчя

1 коментар до “Як намалювати губи початківцям

  1. Сповіщення: Як малювати обличчя | Онлайн-школа пісочної анімації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *