
Малювати – це відмінний спосіб самовиразитися та зняти стрес після важкого дня (останнє особливо актуально в такі буремні часи). Але як навчитися малювати? Головне правило початкового і подальшого навчання – постійна практика – дотримуючись якого, зможете досягти успіху не тільки в малюванні.
Початкові етапи навчання малювання
Перед початком навчання технік малювання слід ознайомитися з допоміжними матеріалами за допомогою яких ви будете творити. Після чого облаштуйте робоче місце аби ви почували себе комфортно та вільно. Ще одним важливим підготовчим етапом є постановка руки, точніше правильність положення руки з олівцем. Можете попрактикуватися за допомогою інструкції на картинці.
Коли ви впевнено та правильно будете тримати олівець зможете приступати до наступних етапів. Однією з проблем початківців є велике напруження руки, кисті. Аби позбутися цієї проблеми пам’ятайте, що рухи повинні бути подібними до крил птахів, таких вільних і невагомих.
Перш ніж намалювати свій шедевр образотворчого мистецтва, потрібно багато практикуватися на простих вправах:
Чергуйте різноманітні вправи, аби творчість не перетворилася на щоденну рутину, але не намагайтеся змальовувати з чужих малюнків, особливо не професіоналів, адже це призведе до повторення помилок. Ви визначаєте направлення свого творчого шляху, формуєте свою навчальну програму, що дає можливість розвинути свій унікальний художній голос і виділитися з натовпу.