Як малювати обличчя

Автор | Грудень 5, 2020
Як малювати обличчя

Пропонуємо вашій увазі підручник з швидкому вивченню мистецтва малювати людей. У цьому уроці нам покажуть як намалювати чоловіче і жіноче обличчя з нуля, а потім продемонструють, прості модифікації змінити загальний вигляд обличчя.

Почнемо з чоловічого обличчя спочатку намалюємо коло, спробуємо зробити свою конструкцію, лінії якомога більше світлі, потім проведіть лінію через центр по вертикалі й горизонталі. Відміряйте половину діаметра кола і додайте його до низу, щоб отримати підборіддя. Тепер намалюйте щоки та лінію підборіддя, проведіть лінію вниз по всьому обличчю по вертикалі. Потім розділіть всю голів навпіл, провівши горизонтальну лінію, що проходить через самий центр. Розділіть нижню частину обличчя навпіл і ще раз навпіл, зробимо те ж саме з верхньою частиною голови – ці лінії для очей, носа, губ і волосся.

По лінії очей розбиває ваше обличчя на п’ять рівних перетинів з урахуванням всієї ширини голови.
Для спокійного виразу обличчя брови можна намалювати не дуже вигнуті та розмістити їх близько до очей. Тепер додаймо ніс, намалюйте лінію, що йде вниз від внутрішнього кута. Довжина носа – пограйте з позиціонуванням, щоб побачити, як воно впливає на зовнішній вигляд вашого персонажа. Намалюйте граничні лінії виходячи з центру кожного ока прямо під носом. Вийде трикутник, який простягається до лінії з написом губ. Залиште відстань від носа нижче, на якому малюємо отвір рота, залишаючись в межах, визначте куточки рота, а потім з’єднайте їх з цибулею Амура, щоб сформувати верхню ніжку біля основи трикутників. Нарешті, визначте відкриття рота, намалювавши хвилясту лінію, що починається в середині трикутника. Вуха між лініями очей і лініями носа. І давайте також зробимо йому товсту шию. У чоловіків зазвичай менше виступаючі губи, тому видалім шар графіту, щоб додати тіні під ротом, щоб виділити підборіддя. Також додамо носі гостріші кути й темніше перенісся.

Як малювати обличчя
Як малювати обличчя

Тримайте ваші лінії досить світлими, щоб ви могли легко стерти будь-яку частину обличчя. Якщо ви хочете, щоб ваш персонаж виглядав більше озноб і розслабленість звужують очі.
Малюємо жіноче обличчя: починаємо з кола з лінією, що йде через центр по вертикалі та по горизонталі. Відміряйте половину кола, а потім додайте його в нижню частину, за винятком того, що на цей раз намалюйте підборіддя трохи вище. Зазвичай люблять малювати жінок з вузькими особами та маленьким підборіддям.
Проведемо лінію по центру вертикально проведіть горизонтальну лінію, що проходить через центр всієї голови, розділіть нижню частину голови навпіл, а потім ще раз навпіл і виконайте те ж саме і з верхньою частиною.
Розділім голову на п’ять рівних частин по лінії, позначені очі не забувайте враховувати всю ширину голови, коли ви робите цей крок. Дамо їй ніс середньої довжини, намалювавши його над лінією поміченої ніс. Лінії робіть більш гладкі, без гострих кутів. Це також вужчий для рота намалюйте кордону, що йдуть від центру.

Тепер переходячи до лінії росту волосся, у жінок більш м’які, менш виражені лінії волосся, тому проведемо плавну лінію навколо верхньої частини голови, що переходила в лоб. Округлої форми замість прямокутної намалюйте інші волосся. Ми зробимо їй вузьку шию. Якщо відкрити очі прямо, вона буде виглядати більш розслабленою.
Обговоримо деякі деталі: кінчик носа можна зробити менш загостреним і згладити перенісся. Щоб ваш портрет виглядав молодше, пом’якшите його підборіддя і зробіть його трохи вже.
Волосся на обличчі, трохи додадуть віку.

Дивіться більше уроків:

Як малювати реалістичні очі
Як малювати губи початківцям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *