Відеоурок – малюємо гуашшю

Автор | Грудень 3, 2020

Ласкаво просимо назад сьогодні, показуємо процес двох швидких
спрощених картин пейзажів. Ідеально, це коли можна не надто ускладнювати речі, що дає зв’язкова колірна схема і можливість змішувати все колірні комбінації, які можуть знадобитися. Крім цього, просто дає велику свободу з накладенням текстур і змішування.

Відеоурок – малюємо гуашшю

Можна замаскіріровать краю сторінки простий стрічкою. Автор використовує набагато більш розслаблений підхід до цих картини. Велика частина легкості прийшла від регулярності занурення, з’ясовуючи, що працює, а що ні, поки не майже виходить само собою.
Загалом, немає ніяких секретів або реальних рад або вивертів, які я можу дати, щоб допомогти ви скорочуєте свій шлях до кращих пейзажів, це просто випадок це через погані, поки ви не почнете робити певний прогрес.

Відеоурок – малюємо гуашшю


Художник перепробував багато чого з пейзажами з-під живопису значення в першу чергу, щоб прокласти шлях від найтемніших кольорів до світлих. Можна починати з фону малювати і йти на шляху до переднього плану або просто працювати звідки завгодно.

Відеоурок – малюємо гуашшю

Одна річ, яка має важливе значення – це додавання деталей, це безумство бачити, як те, що спочатку може виглядати як змішання квітів дійсно може поєднуватися з кількома білими точками. Щоб пропонувати хвилі на воді або як листя на деревах. Якщо ви думаєте, що пішли занадто просто у вашій картині, і це більше схоже на безлад кольору і форми спробуйте отримати невелику детальну кисть і малювати всього за кілька натяки на гілки і листя на деревах або гальку на кам’янистій стежці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *