Відеоурок малювання пейзажу

Автор | Грудень 5, 2020

У цьому відеоуроці ми познайомимося з технікою малювання пейзажів за допомогою масляної фарби. Вам знадобиться три кисті занадто довгі плоскі, великі й маленькі. Старі кисті, що створюють різні форми, ця кисть тут тверда все кисті щетина розпростерта відмінно підходить для точкової друку, я також збираюся використовувати трохи губки. Щоб нанести пофарбуйте, а також цей дуже технічний шматок гофрованого картону блискуча штука, тепер давайте почнемо. Почнемо з теплих кольорів землі, щоб блокувати основні тони тепер, коли перший шар забарвлений дуже рідкої рідкої фарбою потрібно дати їй висохнути протягом дня.

Відеоурок малювання пейзажу

А потім я працюю поверх наступного шару, на цьому шарі трохи більше середнього з водою, тому ви додаєте більше масла кожен раз, коли ви бачите там, я змішую небо. На початку нанесення фон в основному зараз я хочу встановити темний. Тому що в олійного живопису, ви працюєте від темного до світлого. Тому малюємо все дуже темним для початку, ви бачите тут всі ці області тут пофарбовані дуже темними темно-зеленими і т. Д.

Після починаю розвивати дерева тут, використовуючи пурпур, хочете вірте, хочете ні не фарбуйте свої дерева коричневим, що б ви не робили, не фарбуйте коричневий колір, робіть їх приємний колір. Тому я блокую ці області, додаючи невеликі шматочки текстури тут і там, як ви можете побачити блокування в цій секції переднього плану, що працює на каменях, багато різна зелень і сірий колір, тепер ці шари завершені, його потрібно залишити від пари до трьох днів, щоб висохла поверхня, щоб ви могли працювати над наступним шаром.

Відеоурок малювання пейзажу


Наступним шаром ми додаємо більше матеріалу, тому що ви наносите жир на те, що фарба стає густішим у міру просування, що не фарбуйте густу фарбу. Спочатку намалюйте, а потім ця штука зверху так не працює, тепер ви можете бачити. Я збираюся попрацювати тут над фоном. Я висвітлив цей шлях, щоб фон починав рухатися назад і є ще трохи контраст між доріжкою і темнішими ділянками навколо дерев. Я теж додавши трохи світлішої зелені в густу темну рослинність озера, яку я міг бачити крізь дерева. Ви бачите ідею, також додаючи все більше і більше форм до листя. Листя блокують, тому він додає все більше і більше текстури, все більше і більше глибину зображення. Працюючи на каменях, оскільки ви можете бачити, що вони додають відблиски й трохи більше текстур до доріжки нижче.

Що ж, сподіваюся, ви помітили, що рослинність навколо дерев забудована шарами, ми створюємо невелику кількість деталей друг над другом, додаючи гілки. Шари гілок, коли ми досягли цієї стадії, тепер ми практично завершили третій шар. Він повинен висохнути через чотири-п’ять днів, а наступний шар, то ми знову додамо трохи більше медіума з невеликою кількістю візуальних деталей.

Відеоурок малювання пейзажу

В області на передньому плані можна створити красиву текстуру губкою, що створить мох на каменях. Момент, коли гілка розвивається, вона здається занадто великий, так що це помилка, тому ми збираємося зменшити його. Зелень з тих, що я використовував до цього, використовує мої кольору слонової кістки чорний і лимонний жовтий робить цей приємний тьмяно-зелений цей плоский зелений, на який я зараз додам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *