Відеоурок – малюнок аквареллю

Автор | Грудень 3, 2020
Відеоурок – малюнок аквареллю

Якщо ви просто починаєте малювати аквареллю, то в цьому відеоуроці знайдете відповіді на важливі питання. Вони можуть бути абсолютно різними в залежності від того, кого ви запитуєте. Напевно найкраще розпочати з відпрацювання основних технік, таких як мокра і суха техніка. Найпростіший спосіб зробити це – малювати пейзажі крок за кроком. У цьому відео з малювання аквареллю нам покажуть три прості картини, які ви можете спробувати. Починайте з нанесення чистої води на папір, коли ви бачите легкий блиск на папері. Але якщо ви бачите калюжі з водою, обов’язково просочіть його цигарковим папером або вологою пензлем. Для створення неба на першій картині я змішую холодний і теплий синій кольори, щоб створити їх середній тон, а потім я розбавив його невеликою кількістю води.

Тут досить для першого шару, тоді ви хочете застосувати свій синій колір до верху паперу і розподілити, рухаючись вниз, щоб створити градієнтне розтушовування. Якщо ви помітили, що на кисті залишилося занадто багато фарби внизу просто змийте її, промокнув надлишки води на паперовому рушнику або цигаркового паперу, а потім ви можете легко розтушувати залишилася фарбу, яка на папері. Хоча ми збираємося створити кілька шарів, щоб посилити колір, який ви все ще можете додати трохи синього до своєї суміші, і повторіть.
На цьому кроці видаліть надлишки фарби й води та дайте їй висохнути. Спочатку нанесіть трохи води по всій папері, а потім почніть розподіляти синю фарбу, але не повністю вниз можна зупинитися де-небудь в центрі.
Тепер друга картина, яку ми збираємося створити – захід. Щоб створити, потрібно змішати два червоних разом, щоб створити їх середні тони, а потім нанести фарбу на нижню частину картини і змити кисть. Струсити зайву воду і розтушувати червоний колір вгору, щоб він злегка переходив в синій колір. Потім вийде те ж саме, але на цей раз я розподілив червону фарбу вниз, і збережіть середину нижньої половини картини темніше. Потрібно додати трохи більше червоного зверху.
Поки цей шар сохне приступаємо до третьої картин, на якій створимо нічне небо. Перший шар, так само як у першій картині, але не потрібно залишати нижню частину такої яскравої, якщо ви завдасте синю фарбу повністю коли все висохне, ми можемо збільшити інтенсивність.

Відеоурок – малюнок аквареллю

Наші фони готові. Тепер залийте вашу кисть чистою водою і акуратно нанесіть кисть на папір, щоб розподілити тонкий шар води по всій першій картині, а потім повторіть попередній крок, розподіливши синю фарбу, починаючи з верху рухаючись вниз. Робимо це для створення градієнта, щоб зробити його ще темніше, ви можете додати більше синього у свою суміш. Тепер, оскільки я хотів створити лише кілька світлих хмар, я перейшов на тканину папір і намочив трохи вологою фарби. Але якщо ви хочете білі хмари, тоді робимо крок вже з першим шаром фарби.
Переходимо до другої картині: спочатку я завдала воду на папір, а потім додала ті ж кольори один на одного, і так як я хотів зробити захід трохи тепліше, я завдав трохи помаранчевого на верхню частину червоного шару. А потім змішав усі разом, так що у нас є перехід між червоним помаранчевим голуби до більш темно-синього зверху.
Щоб посилити нічне небо на нашій третій картині, також нанесіть тонкий шар води на всю папір, потім вийде дуже темний синій, використовуючи різні кольори, можна синій, зелений і червоний, і просто грати з квітами дійшовши до потрібного.
У другій картині можна додати гори в озері перед ними, тому я спочатку роблю теплий червоно-фіолетовий колір з більш прохолодним краєм і теплим синім кольором і вислизнув від нього з невеликою кількістю води. Після нанесіть дуже світлий шар фарби на нижню половину картини. Створити силует першої Гори, можна використовувати ту ж темно-синю суміш, що і в третьому фарбуванні. Потім залишити деякі області, щоб світлі області будуть світлими, а темно-фіолетові області – тінями.
У третьому малюнку потрібен ще один шар темнішого кольору суміші поверх, можна трохи перемістити кисть по діагоналі, щоб створити кілька світліших й темних областей.

Відеоурок – малюнок аквареллю


Для об’єднання картин можна, на першій зробити невеликий пагорб над полем, кілька додаткових дерев, а також кілька областей в поле,
і кілька відблисків на деревах фон за допомогою ручки з білими чорнилами.

У другій картині домалювати місяць, кілька відбиття на воді й навколо гір. І на третьому аркуші розбавити білу гуаш трохи води й збризніть фарбою все небо щетиною з щетиною, щоб створити зірки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *