Вчимося малювати: ЧАСТИНА 7 – Намалюйте книгу

Автор | Грудень 1, 2020

Ласкаво просимо на сьомий онлайн-урок Пола Присли для початківців художників. Розбираємо як намалювати просту книгу. Ви помітили, що в книзі паралельні краю, але коли ми бачимо її під кутом то краю не паралельні, вони зникають до певної точки. Потрібно знайти цю точку, а потім ви можете намалювати все вертикальні лінії горизонтальними лініями.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 7

Як ви можете бачити тут це прямокутник, який є основою нашого малюнка. Використовуючи два B замість B, олівець 6b і шматок графіту. Ви помітите, що моя точка сходу знаходиться далеко від того, що вам потрібно для побудови, тут дуже слабкі лінії. Тепер малюємо наш базовий прямокутник.
Обов’язково отримаєте навички в базових формах, і відразу після того, як ви це зробите, зможете перейти до малюнків.
На тому ескізі можна побачити невеликі вигини, і невелику криву ззаду для задньої частини корінця книги, так що тепер у нас є основна форма. Тепер перейдіть на олівець 2b, і по всій формі в деталях, натискати на них набагато сильніше.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 7


Отримавши базову структуру книги, ви помітите, що є точка результату, а значить і перспектива. Щоб створити більш чіткі обриси і зробити книгу солідніше з твердою палітуркою.
Ліворуч і праворуч, як ви можете бачити, ми просто намалюємо кілька ліній по горизонталі тут просто помахайте олівцем назад і вперед. Занадто точно про це не забувайте, ви не створюєте справжню книгу, тому просто злегка вперед і назад ось так. Створити ідеальну лінії аналогічно проробляючи це під протилежним кутом, буде здаватися, що у нас є кілька сторінок.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 7

Наступне, що ми збираємося зробити, це почати застосовувати деякі розтушовування за допомогою олівця 4b кілька бічним рухом. За допомогою графіту замалюйте дно розділивши його частини на менш темні і більш, що допоможе зробити вашу книгу більш тривимірної. Я пропоную тінь, тепер міняю руки просто, обходжу, щоб запропонувати тінь.

Якщо збираєтеся створити написи, які будуть поміщені поверх книги, тоді, очевидно, ви б використовували ваші три рядки з точки сходу.

Готові перейти до наступного уроку?

1 коментар до “Вчимося малювати: ЧАСТИНА 7 – Намалюйте книгу

  1. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 4 - Розуміння рівня очей | Онлайн-школа пісочної анімації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *