Вчимося малювати: ЧАСТИНА 6 – Намалюйте горщик

Автор | Грудень 1, 2020

Привіт, представляємо шостий урок з серії навчальних уроків Пола Присли для початківців, в цьому, відео нам покажуть, як намалювати простий горщик, використовуючи світло і тінь, але також використовуючи циркуль.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 6


Використовуємо олівець 2b і шматок графіту для створення зображення. Я збираюся почати з малювання дуже простий овальної форми. Я збираюся просто намалювати криву з обох сторін, це дуже проста крива, як ви можете бачити.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 6


Збираюся тримати свій олівець в самому кінці, і я просто збираюся погладити майже як компас, та, все це сильно розрізняється, якщо я правша, але якщо я лівша, у мене проблема, тому я просто повертаю папір догори ногами. Тепер я кладу руку на іншу сторону і роблю те ж саме.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 6

Що зараз я просто зроблю гарну криву внизу, якщо припустимо світло йде в потрібному напрямку, то частина горщика буде дуже світлий, тоді як всередині каструлі буде темно.
Почніть затінювати це яйце, втратьте мій графіт для цього затінення дуже і дуже темним.
Тони повинні поступово змінюватися, ладно, тепер ми зробили верхню частину. Я збираюся зробити це з іншого боку, і для цього збираюся спуститися прямо на край і натиснути.

Я починаю створювати образи, але коли я підходжу до середини, ви бачите мої лінії стають прямішими. Отже, я починаю підбиратися до свого білого горщика з шейкер, а потім ми збираємося поставити маленьку овальну форму. Якщо хочете зробити аби одна сторона виділялася, тоді потрібно почати зафарбовувати цю сторону тут, щоб виглядало цікавіше на піднятому відтінку і трохи знизу. Хочете додати трохи виділення до нього.
Просто постарайтеся, щоб чергу слідувала за формою, щоб у вас було кілька Ліній десь так. Щоб надати легкий тон, наприклад, виділення, якщо ви бажаєте просто трохи прибратися, ви завжди можете взяти олівець і лініями зробити це.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 6

Готові перейти до наступного уроку?

4 коментарі до “Вчимося малювати: ЧАСТИНА 6 – Намалюйте горщик

  1. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 4 - Розуміння рівня очей | Онлайн-школа пісочної анімації

  2. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 3 - Намалюйте дитячого ведмедя, використовуючи форму | Онлайн-школа пісочної анімації

  3. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 5 - Створення відстані в пейзажах | Онлайн-школа пісочної анімації

  4. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 2 - Намалюйте лійку з допомогою форми | Онлайн-школа пісочної анімації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *