Вчимося малювати: ЧАСТИНА 5 – Створення відстані в пейзажах

Автор | Листопад 30, 2020

Представляємо частина 5 серії уроків Пола Присли для новачків з малювання. Сьогодні за допомогою трьох тонів навчимося робити пейзаж по-справжньому тривимірним.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 5

Знання можна застосовувати не тільки до пейзажів, а й будь-який інший малюнок, який вимагає глибини і тривимірності, такі як натюрморт. Олівець HB, який є досить жорстким олівцем звичайний олівець, a олівець 4b м’який олівець і олівець 2b, який є дуже м’яким. У верхньому правому куті листа я намалюю прямокутник, в першому квадраті я збираюся заповнити його дуже жорстким при дуже м’яким, другий квадрат заповнимо середнім тоном і третій квадрат, який я збираюся заповнити олівцем HB. Так що я просто позначу ці темні, середні, і світлі тони.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 5

Ідея проста все, що зникає в відстань стає світліше, блідіше. Я використовую свій світлий тон, я збираюся перейти на свій середній тон. Я принесу свій темний тон, ви вже бачите, що різні лінії припускають, що це нам ближче, ніж те, що зараз малюю тут на задньому плані, виконано у світлих тонах.
Все, що знаходиться на середньому плані, є середнім тоном, що-небудь на передньому плані, тоді використовуйте темний тон. Намалюємо який-небудь пагорб, кілька дерев на ньому. Зробимо дуже просту хвилясту лінію, а потім заповніть його моїм світлим тоном. Більше дерев на пагорбі, який ще далі, тому я зменшую зустрічі тепер уявіть, що я міг відчувати тут, що у мене може бути огорожа. Ну, жива огорожа, вона буде дуже світлою, коли вона почне наближатися трохи ширше і темніше.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 5

А тепер уявіть, що зараз на середньому рівні, у мене є дерева, тепер ці дерева трохи більше дерев подалі, тому вони будуть вище, але вони також будуть темніші – намалюємо їх середнім тоном.

Запропоную трохи тіні, каламутне світло падає внизу в моєму середньому тоні. Області позаду через різницю в тоні, але також через різницю в розмірі. Розмір також важливий в цьому відношенні. Поле зараз я починаю тут досить легко, але в міру того, як я спускаюся, я збираюся зробити темно. Добре, тепер уявіть, що у нас є дерево на передньому плані, і ми його намалюємо темним тоном. Отже, у мене намальовано кореневу, але я вже бачу різницю в масштабі подвійно.
Потрібно почати додавати мій темний тон внизу, щоб побачити, де стовбур дерева, це буде в тіні.

Тепер одна з цікавих речей у використанні цього дуже темного тону полягає в тому, що відразу видно, що ці стовбури дерев починають зникати. За деревом під деревом ця область тут – листя, тепер уявіть листя це великі скупчення листя тут вогні спускаються на дно. Вона буде дуже темною, тому я збираюся використовувати свій темний фоліант.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 5

Тепер ви можете досить ясно побачити, що, використовуючи всього три різних олівці, три тони – темний, середній й світла зміна розміру буде видно відразу. Можна дуже просто створити тривимірне зображення, просто використовуючи три тони, то ж саме стосується, якщо ви збираєтеся створити натюрморт, навіть якщо відстань набагато менше.

Готові перейти до наступного уроку?

3 коментарі до “Вчимося малювати: ЧАСТИНА 5 – Створення відстані в пейзажах

  1. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 4 - Розуміння рівня очей | Онлайн-школа пісочної анімації

  2. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 3 - Намалюйте дитячого ведмедя, використовуючи форму | Онлайн-школа пісочної анімації

  3. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 2 - Намалюйте лійку з допомогою форми | Онлайн-школа пісочної анімації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *