Вчимося малювати: ЧАСТИНА 4 – Розуміння рівня очей

Автор | Листопад 30, 2020

Привіт, представляємо четверту частину серії навчальних уроків Пола Пріслі для початківців, в цьому, відео нам покажуть як визначити рівень, що це таке і як він впливає на вигнуті вершини. Такі речі, як пляшки, чашки. Я покажу вам, як просто перемістити рівень ви можете зробити об’єкти більш головними або більш незначними. Важливо, що візьміть найближчий олівець і потренуйтеся тому, що я опишу в цьому відео.

Чи уявляєте ви лінію біжить прямо перед вашими очима, і коли ви дивитеся на щось, якщо ви проєктуєте. Ця лінія попереду ця лінія є рівнем, Наприклад, якщо ви сидите на пляжі й дивіться на горизонт, горизонт завжди еквівалентний вашому рівню очей.
Завжди важливо, якщо ми подивимося на це, наприклад, тут ми можемо бачити, рівень очей тут практично плоский. Зверху полки не видно так що рівень очей буде приблизно тут, ми зможемо побачити його верх. Якщо ми повинні намалювати цей горщик, спочатку намалюємо полку і просто поставити під ним блок. Тобто основне тут – полку, можна досить просто зобразити горщик, просто поставивши маленькі горщики. Просто зробіть це як дуже простий начерк, і я просто опускаю горщик з боків, і у мене дуже-дуже простий горщик. Тепер ви помітите мій горщик тут він стоїть прямо на полиці це повністю плоский предмет. Як ви можете бачити тут, нижня частина виглядає плоскою, теми плоскі й тому схоже, що ми дивимося прямо на об’єкт, тепер уявіть, що ми дивимося на об’єкт, рівень очей якого перемістився над об’єктом. Тепер можемо бачити верхню частину горщика, але сам горщик …

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 4

Тут ви помітили, що тепер круглий, він більше не плоский, тому, якщо б я малював цю форму, то я б почав з красивого овалу, і простих заокруглених країв.
Інший елемент може полягати в тому, що якщо ви дивитеся на полицю так що уявіть, що дивимося вниз на горщик, тепер ти бачиш, як все змінюється, мої очі внизу. Видно тільки вигнута верхня частина горщика, але нижня частина цього горщика немає.
Важливо, використовувати пальці, щоб створити вигнуту сторону верху горщика, верх горщика тепер зігнутий. Таким чином я можу бачити боку горщика тут, але горщик трохи коротше.
Кожні три етапи, три ракурсу – важливі, тому що якщо ви хочете щось виглядало трохи на вашій картині, тоді подивіться на неї. Якщо ви хочете, щоб це виглядало важливіше, дивіться прямо.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 4


Так, наприклад, якщо ви малюєте натюрморт вазу з квітами повинні дивитися вгору, і поставити вище рівня очей, що зробить більш головним малюнок.

Я збираюся показати вам приклад картини. На цій картині Наполеона I, ви, напевно знайте, що Наполеон був всього 5 футів 2 дюйми зростанням, це дуже маленька людина. Тому художник зробив дещо дуже розумне, і ми можемо визначити, де рівень, якщо ви помітили тут ми можемо бачити тільки верхню частину підлокітника стільця, але ми не можемо дійсно бачити нагорі книги

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 4

Художник, коли малює цю картину Наполеона, сидить і дивиться вгору на Наполеона, що змушує Наполеона виглядати вище. Що робить його вище – важлива людина, він імператор.
Так що ми створюємо іншу перспективу, дивлячись йому в очі, це змушує його здаватися більш важливим і вище.

Готові перейти до наступного уроку?

5 коментарів до “Вчимося малювати: ЧАСТИНА 4 – Розуміння рівня очей

  1. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 3 - Намалюйте дитячого ведмедя, використовуючи форму | Онлайн-школа пісочної анімації

  2. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 2 - Намалюйте лійку з допомогою форми | Онлайн-школа пісочної анімації

  3. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 5 - Створення відстані в пейзажах | Онлайн-школа пісочної анімації

  4. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 1 - Контури, краю, заливка | Онлайн-школа пісочної анімації

  5. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 6 - Намалюйте горщик | Онлайн-школа пісочної анімації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *