Вчимося малювати: ЧАСТИНА 3 – Намалюйте дитячого ведмедя, використовуючи форму

Автор | Листопад 30, 2020

Перед вами 3 частина серії навчальних програм від Пола Пріслі для новачків. У цьому уроці будемо концентруватися на тому, як дивитися на об’єкт і зводити його до простих форм. Так само, як ми це робили у другій частині, але на цей раз ми шукаємо м’які округлі приємні форми, які можна знайти в маленькому милому плюшевому ведмедику. Ведмідь не збирається довго стирчати так що хапай олівець, давай почнемо.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 3

Вправляючи зап’ясті й малюючи цей малюнок, в основному, сповнений кіл та кривих, і в цій першій невеликій вправі ми будемо дивитися уважно ставлячись до форм, на які ми дивимося. Форма голови в основному округла, майже весь малюнок складатиметься з більшості напівкіл. У нас є ніс основна область, рот морда округлої форми очі, ніс по колу. Дивимося на тіло, тіло теж зігнуто в обидві сторони. Криві два циліндри тут і два кола в кінці.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 3

Не дивіться на це як на ведмедя, дивіться на це як на серію форм і намалюйте форми, ми просто зробимо дуже швидко начерк цього. Почати потрібно з основної форми – кривої. Щоб намалювати іншу частину голови проводимо ще одну криву, і ми отримаємо гарну вигнуту форму. У нас є основна форма голови, добре крива на вухах по обидва боки, бачите, я просто малюю свої криві по обидва боки, зберігаючи їх дуже і дуже просто. Зараз малюю морду, яка опускається трохи нижче голови так що моя вигнута форма знову стала більш круглої. Навколо і в середині в мене є коло з невеликою лінією, який спускається, і у нього є невелика крива, коробка там трохи вище цих кола, наші два ока, тому два очі розташуватися тут без цієї позиції. Як тільки ми це зробимо, якщо ви помітили тоді висота голови здається набагато більше, щоб ви могли побачити, що тіло менше голови.
Руки в основному циліндри, якщо ви помітили, що циліндр приблизно на 2/3 ширина тіла так, щоб 2/3 дивилися на тіло, щоб рука підійшла з одного боку і з іншого. Добре, і, нарешті, у нас є дві ноги, які знову мають занадто короткі форми циліндра. Дві криві по обидві сторони від полюсів і потім внизу у нас є дві круглі форми кола, тому у нас є дві круглих форми.

Отже, намалювавши це, ми тепер намалювали базові, дуже прості базові форми на цьому етапі ви перевіряєте, чи все в порядку, виглядає більш-менш добре, тоді, якщо ви хочете почати малювати й розвивати, ви можете зробити це.

Як тільки ви зможете бачити й зображати прості лінії, форми, очевидно, ви можете почати працювати над світлом і тіні. Можна почати додавати, проявляючи цей малюнок у багатьох способів, але основна річ – шукати ті форми, форми правильно отримують основні форми прямо.

Готові перейти до наступного уроку?

6 коментарів до “Вчимося малювати: ЧАСТИНА 3 – Намалюйте дитячого ведмедя, використовуючи форму

  1. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 4 - Розуміння рівня очей | Онлайн-школа пісочної анімації

  2. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 2 - Намалюйте лійку з допомогою форми | Онлайн-школа пісочної анімації

  3. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 1 - Контури, краю, заливка | Онлайн-школа пісочної анімації

  4. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 5 - Створення відстані в пейзажах | Онлайн-школа пісочної анімації

  5. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 6 - Намалюйте горщик | Онлайн-школа пісочної анімації

  6. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 7 - Намалюйте книгу | Онлайн-школа пісочної анімації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *