Вчимося малювати: ЧАСТИНА 2 – Намалюйте лійку з допомогою форми

Автор | Листопад 30, 2020

Привіт, представляємо другий урок Пола Пріслі для початківців – друга частина з серій відео з навчання малювання для початківців. У цьому відео зосередимося на тому як дивитися на об’єкт і зводити його до простих форм, таким як квадрати трикутники, прямокутники і т. Д. Практикуватися будемо на невеликій лійці.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 2

Якщо ми подивимося на цю фігуру тут, ми побачимо, що її ширина трохи вже, ніж висота. Тому він майже квадратний, тому я збираюся трохи намалювати малюнок тут. Виміряйте, що ширина до висоти просто повинна бути трохи вище. Завжди непогано просто малювати дуже прості речі перш за все з невеликим вигином, тому я рухаюся рукою, коли ми дивилися на раніше у мене тут була невелика крива. Я отримав базову форму, форму коробки. Ви можете бачити, що трикутна форма перемістилася вгору, у мене є невелика крива і лінія, що спускається з цього боку, тому я намалюю її вгорі. Має форму циліндра, він трохи розширюється, тому ми отримуємо невелике розширення. У нього гарний вигнутий верх, так що я знову використовую свої пальці зап’ясті, щоб надати мені вигнуту форму нагорі. Щоб створити красиву вигнуту форму, мої пальці бачать, що наша красива вигнута форма приходячи сюди, і я можу просто продовжити цю криву, поки отримаю наступна річ – форму трикутника. Форма трикутника, яку я збираюся виміряти, посилаючись на те, що вже намальовано.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 2

Тому я дивлюся на прямокутник тут і виявляю, що якщо перемістити сюди олівець точка приблизно такої ж ширини, як і сам лічильник. Якщо ми візьмемо розмір банки й проведемо лінію знизу цього розділу зможе спуститися сюди. Ви бачите лінією дистрибутива одним рухом проведіть олівцем.

Ми розглядаємо форми як то, на що ми дивимося, тому нам потрібно працювати з ними потім, як тільки у вас буде базова невеликого начерку, ви можете внести зміни

Я зробив тут, ви можете намалювати це, і ми зробимо те, що я не буду робити будь затінення на цьому, але ми просто обведемо його дуже швидко.Отже, ми створили нашу базову форму, потім ми можемо розробити малюнок.

Можливо, не зовсім у правильному положенні, коли ви приступите до затінення, яке ви бачите, ви можете просто приховати лінію що далі, так що тепер це дуже просто. Що ми зробили тут? Це пошук прямих ліній в основному тільки одна крива.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 2

Готові перейти до наступного уроку?

6 коментарів до “Вчимося малювати: ЧАСТИНА 2 – Намалюйте лійку з допомогою форми

  1. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 3 - Намалюйте дитячого ведмедя, використовуючи форму | Онлайн-школа пісочної анімації

  2. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 4 - Розуміння рівня очей | Онлайн-школа пісочної анімації

  3. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 5 - Створення відстані в пейзажах | Онлайн-школа пісочної анімації

  4. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 6 - Намалюйте горщик | Онлайн-школа пісочної анімації

  5. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 1 - Контури, краю, заливка | Онлайн-школа пісочної анімації

  6. Сповіщення: Вчимося малювати: ЧАСТИНА 7 - Намалюйте книгу | Онлайн-школа пісочної анімації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *