Вчимося малювати: ЧАСТИНА 1 – Контури, краї, заливка

Автор | Листопад 30, 2020

Привіт, сьогодні познайомимо вас з першим уроком з цілої серії навчальних відео Пола Пріслі з малювання для новачків. Серії охоплюють основні техніки, такі як утримання олівця і використання країв ліній, а також такі теми, як створення глибини використовуючи високий рівень розуміння тони й багато іншого.

Ми починаємо частини 1, яка показує різні способи утримання олівця для створення різних ефектів і пояснює різницю між контурами і краями, так що не поспішайте, хапайте олівець та почнімо. Перше, що ми збираємося зробити, це подивитися, як ми тримаємо олівець. Тримати олівець прямо вниз – не найкраща ідея там на кінчику, тому що якщо ви схильні утримувати олівець занадто туго, тут твоя рука стає жорсткою і дуже важко перемістіть. Я б порадив вам тримайте олівець між пальцем і великим пальцем ось так, в парі сантиметрів від кінця, але ваш інший палець ззаду тримається красиво і вільно, так що ви можете рухати пальцями, рукою і зап’ястям.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 1

Що ж, тепер нам також потрібно навчитися використовувати затінення. Тепер затінення також можна виконувати двома способами, а коли я розтушую, то можу використовувати лінію й отримую такий ефект, як ви бачите, який може зникнути. Якщо я поверну олівець і тримаю олівець в долоні, тепер використовуючи іншу сторону олівця ми можемо отримати зовсім інший тип штрихування, набагато більш плавний без ліній і смуг.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 1

Тепер ви можете поступово переходити від світлого тону до дуже-дуже блідому тону. Ці техніки варто практикувати, тому що всі вони допомагають з основами малюючи себе. Після цього можемо застосувати штрихування до ліній, використовуючи те, що називається краями або контурами. Я намалюю дуже простий овал, після просто проводжу пару ліній вниз по стороні, і ми перетворюємо її в циліндр. Тепер я збираюся пройтися по цьому і просто натиснути досить сильно і створіть план, який багато людей схильні робити це малювати з досить сильним тиском на олівець.

Вчимося малювати: ЧАСТИНА 1

Коли ви малюєте, щоб щось замалювати спочатку дуже легко, потім сильніше. Потрібно пам’ятати, що іноді ми створюємо контури, які згладжують малюнок. Коли я рятуюся від країв, все стає більш тривимірним. Тут я зроблю те ж саме, я зроблю дуже темну штрихування, тому контур зникає. Позбавтеся від контуру і з цього боку, щоб ми могли створити набагато цікавий ефект.
Зараз це перше з ряду відео за основними техніками, які я б порадив. Якщо ви можете потренуватися, використовуючи руку, рухаючи її навколо створення різних тонів і текстур. Працюйте поверх текстур використовуючи лінію і створіть, іншу текстуру, практикуйте створення країв і контурів та сподіваюся, ми будемо
готові йти далі.

Готові перейти до наступного уроку?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *