Sand art малювання піском київ

Автор | Листопад 8, 2020

Київ – малюнки піском

Sand art у Києві – це техніка малювання піском, яка захоплює чарівним видовищем на великому екрані. Залишити заявку на малювання піском у Києві й не тільки, ви можете на нашому сайті оформивши анкету. Весілля, день народження, корпоратив, новий рік, дитяче свято – для всіх майстри diaz-art studio знайдуть і втілять цікаві ідеї. Прислухаючись до кожного вашому слова, бажання ми виконуємо кожну рекомендацію і в результаті гості ще довго будуть підходити, щоб висловити захоплення sand art (малювання піском). 

Наш sand art  – це живий пісочний малюнок, який у Києві користується успіхом як у дітей, так і батьків. Він служить освітнім початком через творчість; знання «упаковані» в реальний досвід. Малюнки на піску розвивають візуальну культуру дітей, при цьому вони приносять задоволення. У Києві або іншому місті ми можемо влаштувати малювання піском на будь-який сюжет, навіть здійснити постановку казки. Читайте про казки Пушкіна способах постановки та реалізації за допомогою малювання піском у Києві. 

Як підібрати сценарій шоу sand art? Sand art, іншими словами малювання піском – це не просто потік сипучого піску, який складають в одну картинку під музику. Художнику важливо продумати концепцію кожного малюнка загальної картини, а також подбати про переходи, змінами анімацій. Історія повинна бути динамічною як в кінофільмах, повинна чіпляти та інтригувати. Подивіться наші фото і відео пісочної анімації та виберіть той формат, який ближче саме вам. Після чого залишайте свої відгуки та заявки на пісочне шоу Київ. 

Технічне забезпечення пісочних анімацій. Весь процес створення малюнка піском відбувається наживо на очах у глядачів на спеціальному столі з підсвічуванням в приглушеному світлі в залі, що дозволить сконцентрувати знімання на сюжеті. Щоб всім все було добре видно над столом закріплюється відеокамера, за допомогою якої процес створення транслюється на проєктор, екран телевізора або просто однотонну стіну. 

Постійний розвиток – це кредо нашого колективу, художники постійно вдосконалюють свою техніку, вже більш як сім років ми демонструємо наш талант і фантазію, подорожуючи по всьому світу. Мистецтво sand art студії diaz-art це портрети людей, різноманітні об’єкти, фігури, ми можемо зобразити цілі вистави та казки. Замовляючи шоу у нас, ви не переживаєте за результат, а просто насолоджуєтеся ним. Залишайте заявки на sand art від студії diaz-art.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *