Мистецтво малювання піском

Автор | Листопад 6, 2020

Мистецтво малюнку піском

Багато людей, які стикаються з мистецтвом малювання піском, дивуються і кажуть, що ніколи раніше не бачили його. Природно, це право кожної художника, тому що це робить їх виступи унікальними та додає ефекту «вау-фактора». У таких художників майже немає розмов з приводу конкуренції. На більшості вулиць різних міст ви, ймовірно, знайдете когось, хто грає на гітарі й співає. Чого не можна сказати про мистецтво малювання піском.

Однак, попри загальну відсутність обізнаності про цю дисципліну, це вікова практика, яку, напевно, люди виконували з того часу, як розповідали історії. Доісторичні люди сиділи разом навколо кемпінгів в пустелі, на пляжах або на берегах річок, малюючи на піску, щоб проілюструвати історії, поділитися ідеями або скласти карту свого оточення. Сучасне мистецтво з піску є продовженням цієї давньої традиції.

В останні роки сучасні технології, такі як лайтбокси, камери й проєктори, перетворили мистецтво пісочної анімації в динамічний спектакль, який глядачі можуть переглядати на великому екрані. Додавання світлового короба означає, що художник тепер має під рукою основний елемент світла. Є два основні способи створення зображень: або пісок поміщається на освітлену поверхню, блокуючи світло і створюючи силует, або пісок забирається, щоб показати світло під ним. Тому малювання за допомогою світла в такій же мірі пов’язано з малюванням піском.

Зіставлення світла і темряви відігравало важливу роль в оповіданні історій протягом всієї історії людства. Він використовувався в якості метафори добра і зла, а також мав інші значення в багатьох різних культурах. Міфи про створення світу говорять про світло, що виникає з темряви, а інші міфи говорять про те, що тьма поглинає світло. Оскільки маніпуляції зі світлом і темрявою є ключовими елементами в мистецтві малювання піском, це ідеальний засіб для розповіді історій емоційної сили і людської драми.

Ось так художники пісочного мистецтва працюють в середовищі, яка є одночасно стародавнім і сучасним видом мистецтва. Ви повинні пам’ятати, що виступ артиста пісочної анімації – це круте видовище будь-якого свята. Таке мистецтво зачаровує і привертає до себе увагу, оскільки швидкоплинні пісочні картинки весь час підтримують той бокові емоційне напруження з бажанням дізнатися, що ж буде далі?

1 коментар до “Мистецтво малювання піском

  1. Сповіщення: Арт терапія малювання піском | Онлайн-школа пісочної анімації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *