Курси малювання піском

Автор | Листопад 6, 2020

Онлайн-школа пісочної анімації

Ми створили курси малювання піском для креативних людей, які люблять малювати й хочуть спробувати себе в новій техніці пісочного малюнку. Завдяки природному відчуттю матеріалу в порівнянні з іншими різновидами техніки, в студії пісочної анімації ви можете створювати своє бачення саме так, як ви цього хочете. Ми перша в Україні онлайн школа, яка надає курси малювання піском з різними навчальними пакетами. Diaz-art це творче товариство, яке розділяє пристрасть до таких дисциплін, як мистецтво, дизайн, медіа та перформанс. Надаючи спеціалізований високоякісний досвід навчання в галузі мистецтва, ми прагнемо зосередити увагу на постійному поліпшенні ваших знань.

Курси доступні всім охочим з різними рівнями художніх навичок, це дозволяє всім художникам, які працюють в будь-якому жанрі, бути разом в одному просторі, від дизайнерів костюмів до архітекторів, аніматорів і вчителів. Всіх під час навчання і подальшої роботи об’єднує ідея загального інтересу – малювання піском.

Основу наших курсів малювання піском складають два модулі (в залежності який пакет курсу малювання ви оберете так буде зміняться наповненість курсів, дивитися на сайті). У першому модулі ви дізнаєтеся особливості підсвічування, матеріалів за допомогою яких ви будете створювати своє шоу, так само познайомитеся з особливостями камер і ракурсів знімання вашого проєкту. Крім цього на курсах ви освоюєте техніку малювання піском і переходи покадрових малюнків. У другому модулі ви навчитеся вибудовувати сюжет і його правильно зображати, будете напрацьовувати ваше портфоліо, старт першої роботи.

Плюси нашої роботи: постійні подорожі й не тільки; можливість побувати в різних куточках; заробіток від 1000 $ в місяць; реалізувати свою творчу сторону, втілити в реальність ідеї вашої фантазії. Говорячи про різних пакетів навчання на наших курсах малювання ми спираємося на людей для яких це створювалося: ті, хто хочуть вивчити пісочну анімацію для себе; подальший заробіток або підробіток; початкова мета цілеспрямованого заробітку і перших замовлень; хто хоче створити свій бізнес, свою команду і працювати на себе. Переходьте до нас на сайт вибирайте відповідний для вас курс і створюйте шоу пісочного мистецтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *