Інструменти для малювання піском

Автор | Листопад 12, 2020

Інструменти художника пісочної анімації

Інструменти для малювання піском, можуть швидко збільшуватися в розмірах і займати достатньо місця. У деяких практикуючих художників є ціла кімната, присвячена мистецтву малювання піском. Чим більше людина використовує це виразне мистецтво, тим більше хоче додавати, збагатити можливості, доступні для малюнків піском. Занадто багато може бути візуально переважною, але це безперечно спокуса. Але, серед інструментів для малювання піском, ви можете створити невеликий лоток з піском, який буде досить легким, щоб його можна було пересувати, і при цьому виконувати глибоку консультативну роботу.

Перший матеріал, який вам знадобиться – пісок. Звучить просто, але варіантів дійсно багато. Поширеними варіантами є класичний світлий, попередньо оброблений пісок або ж різнокольорові, фарбовані піщинки. Детальніше про те як і де можна купити піском можна ознайомитись в наших попередніх статях.

Далі вам знадобиться піддон для піску. Фахівці з пісочниці слідують конкретних рекомендацій щодо розмірів лотка і прямокутної форми. Згідно з веб-сайтом американських терапевтів, які займаються пісочними іграми, стандартний розмір становить 19,5 на 28,5 дюйма, а глибина – 3 дюйми. Внутрішня частина підношення синього кольору, що символізує воду і небо. Проте, пісочниці використовують різних розмірів, форм та кольорів – вони можуть бути синіми, а можуть і не бути.

Потім вам знадобляться декілька інструментів для розгладження піску, згрібання його, вичерпування і вивантаження. Найкращий інструмент для згладжування, який я використовував, – це товста картонна паперова тарілка, розрізана навпіл для отримання красивого широкого краю.

Навчіться малювати піском, не виходячи з власного будинку, в нашій онлайн школі. Саме тут ви дізнаєтеся, які інструменти для малювання піском потрібні, які додаткові матеріали допоможуть вам бути конкурентоспроможними. Що допоможе розвивати свій талант і які інструменти для малювання піском краще використовувати у своїй практиці. Займайтеся інтелектуальним, що розвиває хобі, яке допомагає реалізовувати творчий потенціал, фантазію молодого покоління.

2 коментарі до “Інструменти для малювання піском

  1. Сповіщення: Як зробити стіл для малювання піском | Онлайн-школа пісочної анімації

  2. Сповіщення: Де можна купити пісок для малювання | Онлайн-школа пісочної анімації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *